Klaudia i Artur

Najpiękniejsze zdjęcia na świecie!
Żaneta jest fotografem z pasji, zamiłowania i z serca.
Niewiarygodnie pięknie uchwycone najważniejsze momenty.
Dziękujemy!”

Kinga i Wojtek

Żanetka jest bardzo miłą, sympatyczną, ale i profesjonalną osobą. Jako jeden z nielicznych usługodawców na naszym weselu, wysłuchała wszystkich naszych próśb i co najważniejsze – spełniła je. Po otrzymaniu zdjęć okazało się,
że Żanetka była dosłownie wszędzie i nie przegapiła żadnego momentu. Z całego serca polecamy ją jako fotografa,
a my z pewnością przy najbliższej możliwej okazji ponownie skorzystamy z jej usług 🙂
PS. A zdjęcia są przepiękne :)”

Marcelina i Adrian

Kiedy szukaliśmy wraz z żoną osoby, która uwieczni📸 nasze chwile w tym najważniejszym dniu, to wśród wielu osób powtarzała się tylko jedna jedyna osoba i była to 📸 Poświatowska Żaneta Fotografia 📸💪 Wiedzieliśmy, że wykona kawał świetnej roboty i tak było 😎 Niesamowicie ciepła osoba z ogromną dawką kreatywności. Doskonale zna się na tym co robi i robi to wyśmienicie, a cudowne zdjęcia są tego dowodem. Rekomendujemy zarezerwować termin i skorzystać. Rezultaty jej pracy są fenomenalne i robią wrażenie. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę 😊😊😊

Adrianna i Szymon

Żaneta doskonale rozumie potrzeby Pary Młodej oraz robi nieprawdopodobne zdjęcia. Jej zdjęcia to wspaniała pamiątka zostanie z nami na zawsze. Serdecznie polecam, każdemu kto jeszcze nie wybrał fotografa.”

Marta i Piotr

Żaneta jest jak w pełni oszlifowany diament ❤️ bardzo profesjonalna, a przy tym ciepła, sympatyczna, potrafi doradzić i rozluźnić atmosferę, dzięki czemu wszystkie zdjęcia wychodzą genialnie. Bałam się, że będzie widać stres, jednak, jak na fantastycznego fotografa przystało, Żaneta uchwyciła każdą emocję poza stresem 🤩 oglądając zdjęcia przeżywaliśmy wesele na nowo, a moim zdaniem to jest największy komplement. Dziękujemy i z całego serca polecamy ❤️”

Emilia i Jakub

Żaneta to fotograf pełen pasji i zaangażowania. W dzień ślubu wprowadza spokój. Świetnie zorganizowana. Jako kobieta czułam się przy niej bardzo komfortowo i swobodnie. Żanetka doradzi jak się ustawić, co zrobić, jak ułożyć włosy, jak spojrzeć. W chwili dużego stresu jest to ogromnie ważne. Ponadto, przepiękne zdjęcia gości, cudownie uchwycone emocje. Przy oglądaniu łezka kręci się w oku. Żaneta to fotograf, którego w trakcie wesela wgl nie widać, ale jak się później okazuje, zajrzała w każdy kąt. Gorąco polecam!”

Maria i Lukasz 

Jesteśmy zdumieni ile wspaniałych cech i umiejętności Żaneta potrafi udźwignąć w bagażu swoich doświadczeń. Cierpliwość, elastyczność, komunikatywność, jak również profesjonalizm i spontaniczność. Chodzi tutaj głównie o umiejętność dostosowania się do sytuacji i wyzwań jakie jej zapewniliśmy w dniu naszego ślubu ;D Nie umknęły jej żadne istotne momenty pełne radości i wzruszenia. Na zdjęciach, które będziemy oglądać do końca życia uchwyciła to co nam nie było pisane zobaczyć. Cała pula emocji wśród gości i dość napięty grafik nie były dla niej ani trochę problematyczne wręcz przeciwnie. Jej zdjęcia uwieczniają rzeczywiste, szczere i piękne chwile, które zostaną z nami jako pamiątka w postaci foto ksiązki oraz drewnianego pudełeczka wypełnionego miłością. Współpraca z Tobą Żaneto to była czysta przyjemność!”