Wasz najważniejszy dzień ….

i najpiękniejsze zdjęcia ślubne

Ślub to wyjątkowe i ważne wydarzenie w Waszym życiu. To dzień, który ma być pełen miłości, radości i celebracji. Niestety, wiele par zbyt bardzo skupia się na organizacji, zapominając o tym, co w tym dniu naprawdę się liczy.

Jesteście przede wszystkim Wy i Wasza miłość. Reszta powinna być tylko dopełnieniem tego wyjątkowego momentu. Jeśli zdołacie cieszyć się nim w pełni, to wszystko będzie wyglądać perfekcyjnie! Będziecie mieć piękne zdjęcia, które będą przypominać Wam o tych magicznych chwilach.

Jako fotograf staram się uchwycić te unikalne momenty, które będą dla Was pamiątką na całe życie. Chwile, które trwają tak krótko, ale które zostaną uwiecznione na zdjęciach na zawsze. Chcę, abyście mogli się nimi cieszyć i dzielić się nimi z bliskimi, a nawet z przyszłymi pokoleniami.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

1. Podpisujemy umowę

Po pierwszym kontakcie w sprawie reportażu ślubnego ustalamy datę spotkania – najlepiej w trybie osobistym, ale może to być również rozmowa online. Ważne jest, abyśmy mieli okazję poznać się lepiej i porozmawiać, zanim podpiszemy umowę. W końcu od tego momentu będziemy ze sobą współpracować, a dobre relacje są kluczowe dla udanej współpracy! 😉

2. Sesja narzeczeńska 

Umawiamy się na sesję narzeczeńską, która pozwoli nam poznać się bliżej. To dobry moment, abyście mogli zobaczyć, jak pracuję, a ja przygotuję dla Was piękne zdjęcia, które możecie wykorzystać w czasie przygotowań do ślubu. To także czas dla Was – traktujcie sesję jak dobrą okazję do spędzenia czasu razem!

3. Wasz dzień ślubu 

Ślub to dzień pełen radości i szczęścia, ale również może przynieść stres i niepewność. Jestem tutaj, aby Wam pomóc nie tylko w stworzeniu pięknych zdjęć, ale również w poprowadzeniu Was przez niepewne sytuacje, podpowiedzeniu rozwiązania czy uspokojeniu. W końcu mam za sobą wiele ślubów i widziałam już wiele różnych sytuacji.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

 

Powinniście potraktować ją jak randkę! Możemy umówić się w Waszym ulubionym miejscu, gdzie czujecie się najlepiej i swobodnie. Albo zdecydować się na zupełnie nowe miejsce, gdzie zawsze marzyliście o zrobieniu zdjęć!

Na sesji narzeczeńskiej nie będzie sztywności – mogę to zapewnić. Zamiast tego,
będzie dużo przytulania, patrzenia sobie w oczy i przypominania,
co jest dla Was najważniejsze.

Zdjęcia, które wykonamy na sesji, będą dla Was wyjątkowe – to gwarantuję!

Moje ostatnie zdjęcia narzeczeńskie i ślubne:

Natalia i Paweł

Sesja narzeczeńska

Wiola i Sebastian

Sesja rocznicowa

Kasia i Michał

Zaręczyny

Iwona i Cezary

Wesele w Przejmie Małej

Dagna i Bartosz

Białym Fiatem 500 do ślubu ! 

Aneta & Rafał (88)

Aneta i Rafał

Sesja ślubna

Jaka jest oferta reportażu ślubnego?


Skorzystaj już dziś z formularza kontaktowego, napisz przez e-mail lub skontaktuj się telefonicznie.

+48 784 672 998

kontakt@poswiatowskafotografia.pl